• Türkçe 
  • English
  • (+90) 262 6429560

    info@teknodak.com.tr
  • Gebze, Kocaeli

    TÜRKİYE

ÜRETİM

* AMBALAJ SEKTÖRÜNDE UZMANLAŞMIŞ KADROMUZ VE BU SEKTÖRÜN BEKLENTİLERİNİ KARŞILAYACAK HASSASİYETTEKİ MAKİNE-EKİPMAN PARKIMIZLA  0,1LT DEN 20LT KADAR OLAN AMBALAJ KALIPLARINI YAPMAKTAYIZ.

* MAKİNE PARKIMIZDA DEĞİŞİK EBATLARDA 3 EKSEN VE 5 EKSEN CNC DİK İŞLEME MERKEZLERİ, CNC VE KONVANSİYONEL TORNA TEZGAHLARI, TAŞLAMA, EROZYON, KALIPÇI FREZELERİ, MATKAP GİBİ TEZGAHLAR BULUNMAKTADIR.

* GEREKLİ DURUMLARDA KALIP KOMPONENTLERİNE BRAZING (VAKUM YAPIŞTIRMA), YÜZEY KAPLAMA (BALINIT-C VE BENZERİ) GİBİ İŞLEMLER İÇİN TEDARİKÇİLERİMİZDEN HİZMET ALMAKTAYIZ.

* MAKSIMUM KALIP AĞIRLIĞI 7,5 TONA KADAR OLAN KALIPLARI ÜRETİP, KENDİ ENJEKSİYON MAKİNELERİMİZDE MÜŞTERİLERİMİZ NEZARETİNDE TEST EDİP, %100 ONAYLANARAK  SEVK ETMEKTEYİZ.

* YAPMIŞ OLDUĞUMUZ KALIPLARIN ÇEVRİM SÜRELERİNİN VE ÜRÜN AĞIRLIKLARININ ANLAŞMA KOŞULLARINA %100 UYUMLU OLMASI GARANTİ EDİLMEKTEDİR. BÜTÜN KALIPLARIMIZIN GARANTİ SÜRESİ 1 YILDIR.

* KALIP ÇELİKLERİ, STANDART KALIP KOMPONENTLERİ VE SICAK YOLLUKLAR EN ÜST KALİTE, HIZLI ÇEVRİM SÜRESİ, VERİMLİLİK VE UZUN ÖMÜR DİKKATE ALINARAK SEÇİLMEKTEDİR.

Image
Image Image

Katalog Talebi