• Türkçe 
  • English
  • (+90) 262 6429560

    info@teknodak.com.tr
  • Gebze, Kocaeli

    TÜRKİYE

MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ :
Teknodak Plastik Kalıp Sanayi A.Ş., yaptığı yeni ürün ve kalıp tasarımlarıyla müşterilerine her zaman verimliliği arttırıcı, doğal kaynak kullanımını azaltıcı, çevre dostu ürünler üretmeyi hedefler.

Ana sanayilerimizdeki kaliteli, verimli, çevre dostu ürün ihtiyacının karşılanması maksadı ile teknolojiyi, bilgi ve tecrübesini kullanarak ülkemizin rekabet gücünün artmasına fayda sağlar.

VİZYONUMUZ :
Teknodak Plastik Kalıp ve Makine Sanayi Ticaret Ltd.Şti., müşterilerimizin rekabet gücünü arttırabilmek amacı ile sektöründeki en gelişmiş teknolojiyi kullanır. Gelişmiş teknoloji üreticileri ile kendi ürünlerinin kalitesini ve verimliliğini arttırmak, çevreci ve düşük maliyetli ürünler üretmek için işbirliği yapar.Teknolojiyi, bilgi ve tecrübesini kullanarak müşterilerine tasarım aşamasından seri üretim aşamasına kadar her türlü desteği verir.


Vizyonumuz, uluslararası ortamda kalite, verimlilik, maliyet, zamanında teslimat konularında rekabetçi ve tercih edilen, ülkemizde ise çalışmış olduğumuz sektörlerde kalite, verimlilik, maliyet, zamanında teslimat, kapasite, teknoloji kullanımı ve müşteri memnuniyeti açısından en iyi üreticilerden biri olmaktır.

 

 

Image
Image Image

Katalog Talebi