• Türkçe 
  • English
  • (+90) 262 6429560

    info@teknodak.com.tr
  • Gebze, Kocaeli

    TÜRKİYE

HAKKIMIZDA

Teknodak Plastik Kalıp Sanayi A.Ş. 2011 yılının Şubat ayında ambalaj sektörüne yönelik olarak yüksek kalitede ve yüksek performanslı enjeksiyon kalıbı üretmek amacı ile kurulmuştur. Şirketimiz gıda, boya vb..gibi sektörlere yönelik IML teknolojisine uygun, çok hızlı çalışan ve uzun ömürlü kalıplar tasarlayarak üretmektedir.

 

Şirketimiz kuruluş aşamasından itibaren isminde de vurgulandığı üzere teknoloji odaklı olmuş ve sektörü ile ilgili her türlü yeni teknolojiyi yakından takip etmektedir. Ürünlerinin kalite ve performansını arttırıcı ve maliyetlerini düşürücü yeni teknolojileri kendi üretim sistemine entegre ederek müşteri odaklı çalışmayı hedef edinmiştir.

 

Kadromuz gerek eğitim alt yapısı gerekse uygulama tecrübesi olarak plastik enjeksiyon kalıplarında özellikle ambalaj sektöründe oldukça deneyimli ve iyi bir donanıma sahiptir. Ekibimizin tecrübesi henüz tasarım aşamasında olan ürünlerde müşterilerimize artı değer katmak anlamında oldukça fayda sağlamaktadır.

 

Teknodak olarak müşterilerimize hayal etmiş oldukları ürünlerin tasarımından, kalıp üretimine ve istenirse anahtar teslim projelere (kalıp-robot-enjeksiyon makinesi) kadar çeşitli konularda hizmet vermekteyiz.

 

Ayrıca kendi üretmiş olduğumuz veya başka üreticiler tarafından yapılmış olan kalıpların tamir-bakım işleri de tecrübeli kadromuz tarafından başarı ile yapılmaktadır.

 

 

Image
Image Image

Katalog Talebi